26 Aralık 2015 Cumartesi

Keramika Seramik 2016 Ürün Lansmanı


KERAMİKA

Renklerin aşkla buluştuğu marka...

Samimi,içten,candan,misafirperver ve bir sürü kişiye iş imkanı sağlayan, biz hanımların da mutfağına renk getiren bir Türk firması.Geçen Hafta sevgili Selma Hanım'ın Davetiyle birbirinden kıymetli Blogger dostlarımla Kütahya'nın yolunu tuttuk.Ben tabi çok heyecanlıyım her zaman ki gibi :)

Önce Yoncalı Termal Otel 'de iyi bir uyku çektik ve kahvaltımızı yaptıktan sonra Kütahya'nın o buz gibi havasında içimizi ısıtan tarihiyle nefis bir yolculuğa çıktık.

Nazik Şöförümüz bize Kütahya'da 4 mevsimi bir günde yaşayabilirsiniz dediğinde şaşırmıştım biraz :) Sabah otelden çıkıp Fabrikaya doğru sisli, buzlu ve karlı yollardan geçtikten sonra Fabrikaya vardığımızda bir anda güneşin içimizi ısıtmasıyla ne demek istediğini o an anladım tabi :)
Kütahya'da gerçekten 4 mevsimi yaşamanız mümkünmüş.

Ülkemin her köşesi başka güzel.

Güne Fabrikada Sevgili Emin Yüce ve güzeller güzeli Tuğba Hanım'la sabah kahvelerimizi içerek başladık .Kocaman bir fabrika ve 600'e yakın güler yüzlü personel. Herkes arı gibi çalışıyor. Sistem oturmuş,tıkır tıkır işliyor. Her yer rengarenk seramiklerle dolu. Allah'ım cennete mi düştüm diye düşünmedim değil tabi :) Öyle güzeller ki...

O fincanlarda ,o tabaklarda öyle emekler var ki...Bazı şeyleri hakikaten yaşamadan bilemiyor insan.

 
Bu ürünlerin fotoğraftaki hale gelmesi için bir sürü insan ter döküyor... Eve gelince tabaklarımı öpesim geldi inanın :)))
 

 
Keyifli fabrika gezimizden sonra sıra hünerlerimizi sergilemeye geldi :) Arkadaşlarımla girdik mutfağa ,bol kahkaha eşliğinde pratik şeyler hazırlayıp marifetlerimizi gösterdik :)
 
 
 
Eğlence dolu mutfak saatimizden sonra hep beraber Keramika'nın yepyeni ürünleriyle tanışma fırsatı da yakaladık :) Hepsi öyle güzeller ki her mutfağa gireceklerinden eminim...
 
 
 
 
Bizleri oldukça da şımarttılar tabi ...Her saniye bir sürprizle karşılaştık. Yüzümüzden gülücükleri bir saniye eksik etmediler sağolsunlar
 
 
Fabrika gezimizden sonra sonra sıra geldi kültür turumuza tabi...
Herkesin ortak ilgi alanı yemek olunca Kütahya lezzetlerini tatmamız için bizleri önce Hanedan Konağında ağırladılar ama ne ağırlama ...
Tarihi bir konakta ,Kütahya müzikleri çalarken önüme sırayla birbirinden nefis lezzetler geliyor ve ben rejimdeyim ,siz düşünün artık :) Elbette karşı koyamadım ve hepsini afiyetle yedim :)
Kesinlikle yolunuz Kütahya'ya düşerse sıkıcık çorbası içmeden oradan ayrılmayın :)
 
Karnımız ,gözümüz ve harika müziklerle ruhumuzu da doyurduktan sonra Çini dervişi Sevgili Mehmet Gürsoy'a konuk olduk. Öyle klas ,öyle harika bir insan ki kendisini dinlemeye doyamadık. O anlattı biz dinledik...O anlattı biz mest olduk. O anlattı biz hayallere daldık. Saatlerce dinleyebilirdik sanırım kendisini... Zaman su gibi aktı geçti yanında, vaktimiz kısıtlı olduğu için kısa bir tur yaptıktan sonra dinlenmek için otelimizin yolunu tuttuk yine .
 
Tabi Keramika Ailesi bizi akşam yemeğinde de yalnız bırakmadı ve hep beraber keyifle yemeğimizi yedik.
Sabah erkenden de güzel anılarla ve kalbimizden bir parçayı Kütahya'da birakarak İstanbul' a dönüş yaptık.
 
Hani bazı ortamlar vardır anlat anlat bitmez...İşte biz böyle keyifli iki gün geçirdik.
Anlatılmaz yaşanır cinsinden :)
 
Herşey İçin Sevgili Emin Bey'e ,Sevgili Tuğba Hanım'a  ve tüm Keramika Ailesine  ve Sevgili canım Selma Hanımcığıma herşey için çooook teşekkür ederim. Çok keyifli ve huzurlu bir seyahat oldu.
 
 
Sizler de Keramika Ürünleriyle tanışmak isterseniz eğer http://www.keramikashop.com/ a muhakkak uğramalısınız. Yeni yıl öncesi sevdiklerinizi harika ürünlerle şımartabilirsiniz. Hem fiyatları çok uygun hem de hepsi birbirinden güzeller :)
 

Hiç yorum yok: