27 Eylül 2012 Perşembe

Güzel Haberler...

Merhabalar canım canım blogcanlarım...

İlk defa bu kadar ayrı kaldık değil mi? içim sızladı inanın sayfama her baktığımda...Özledim sizleri:) Umarım sizler de beni özlemişsinizdir:)))

Hepinizi çook merakta da bıraktım suçluyum biliyorum...

Esas oğlan Arda Bebek 30 Temmuz sabahı Kadıköy Şifa Hastanesinde dünyaya merhaba dedi ve dedikten bir kaç saat sonra da yeni doğan solunum problemi nedeni ile yoğun bakıma alındı:( Ben neye uğradığımı şaşırdım tabi ki...Dumura uğramak,kal gelmek vs. gibi kelimelerin ne anlama geldiğini de o gün yaşayarak öğrenmiş oldum.  
Yavrum yoğun bakımda iken hayatımın sanırım en zor anlarını,saatlerini ve günlerini geçirdim .Tam 1 hafta boyunca kalbim o kadar çok acıdı ki söyleyecek ne söz bulabiliyorum ne de başka bir şey...Hatırlamak bile istemiyorum...unutmaya çalışıyorum inanın...

Hep ama hep yanımda olduğunuz için ,Beni bu kadar çok sevdiğiniz için:))) hastanenin telefonlarını kilitlediğiniz için,gecenin 12 sinde bile yoğun bakımı Arda'nın teyzesiyim diye aradığınız için:)))) dualarınız,çiçekleriniz,mesajlarınız için nasıl teşekkür edeceğimi inanın bilmiyorum.
Arda'nın boğum boğum kollarından bacaklarından  sınırsız öpebilirsiniz valla karışmayacağım:))) Onu da beni de acayip şımarttınız:)

Şimdi nasıl derseniz eğer çooook şükür aslan gibi yavrum:) Sevimli mi sevimli , tatlılar tatlısı, süt kokulu 2 aylık bir aslan:) 3 böcek bir çiçekten oluşan 4 kişilik bir aile olmanın tadını çıkarıyoruz şu sıralar...Mutluyuz,yorgunuz ama iyiyiz çok şükür...

Sonracımaaa bir güzel haber de 8-11 Ekim arası partnerim  Sevgili Aylincim  ile LG Life Tastes Good Championship 2012 yarışmasında Türkiye'yi temsil etmek için Dubai yolcusu olacağız...Pozitif enerjilerinizi ve dualarınızı bizden esirgemeyin olur mu:) Herşey vatan için malum:)))

Detayları daha sonra uzun uzun yazacağım söz:))

Şimdilik bu kadar...Hepinizi öpüyorum,seviyorum...


8 yorum:

Mutluanne dedi ki...

Kuzusunu hastanede bırakmak nedir çok iyi bilirim.3 yıl önce bende bırakmak zorunda kalmıştım aynı sebepten.allah bir daha göstermesin o günleri hatırlamak bile istemiyorum.
Yolunuz açık şansınız bol olsun inşallah
Sevgiyle

anne eli gibi dedi ki...

zeynepcim,hayırlı olsun,çok üzüldüm yoğun bakıma alınmasına,senin o an ki halini düşünmek bile istemiyorum.ama şükür geçmiş,allah bundan sonra sağlık versin inşallah.bu arada yarışmada başarılar :)

mutfagabuyrun dedi ki...

çok geçmiş olsun caım.şükür sorusuz atlabilmişsin.arda bebişe sağlıklı mutlu uzun ömür dilerim.sevgiler.

Nurşen Aksoy dedi ki...

Zeynepcim ne mutlu ki sana o günleri bir hatıra gibi anlatabiliyorsun..çok geçmiş olsun..güzel ailenle sana mutlu güzel,sağlıklı nice seneler..yarışmadada başarılar..sevgiler.

Unknown dedi ki...

Şekerparem gözünüz aydın olsun.Arda
paşamın sağlığı,ömrü,şansı bol olsun öpüyorum...

komançi dedi ki...

Dubai neye uğradığına şaşıracak :) ödülsüz dönmeyiniz :)

Gülcan dedi ki...

çok geçmiş olsun. bende oğlumu doğduktan 1 hafta sonra hastanede 2 gün bıraktım ama sanki canımdan can gitti.bronşit oldu 1 hafta hastanede yattık.allahım kimselere göstermesin kafatası çatladı merdivenlerden yuvarlandı.diyeceksinki niye bakmadın olacakla öleceğe çare yok demişler. allah kimselere vermesin. canını sıkmayayım daha fazla iyi olduğunuza çok sevindim. hayırlı geceler.

Dışavurum dedi ki...

Geçmiş olsun Zeynepciğim. Çok şükür yoluna girmiş, sağlıklıymış şu an bebeğin çok sevindim. Uzun ömürleri olsun sağlıkla.
Yarışma için de başarılar şimdiden.