25 Şubat 2012 Cumartesi

Koroplast ile Küçük Mutfak Sırları Etkinliği

Geçen haftalarda Yemek danışmanı ve yazarı Sedef İybar ve CNNTürk kanalında “Arda’nın Mutfağı”olarak tanıdığımız yemek uzmanı Arda Türkmen’in de katıldığı Koroplast  ile Küçük Mutfak Sırlarımızı paylaşmak için MSA'nın yolunu tuttum.

Önce biz blogcanlar bir süre hasret gidermeye çalıştık her zaman ki gibi:)))

Sonra da Küçük Mutfak Sırları yolculuğuna çıkmak için heyecanla yerlerimizi aldık:)

Sedef Hanım ve  Arda Bey öyle müthiş bir enerji saçıyorlardı ki etrafa inanın orada bulunduğumuz süre içinde resmen bizleri sarıp sarmaladılar ...Vakit hiiiiç geçmesin istedim.


Hem sohbet ettik,hem fikir alışverişi yaptık,hem güldük ,hem de koroplast pişirme kağıdında somon balığı veee yine koroplast fırın torbasında kuzu incik pişirip, afiyetle yedik.
Kapanışımızı da streç filme sarılarak hazırlanmış nefissss bir  mozaik pastayla sonlandırdık:)


KOROPLAST "HAYATI KOLAYLAŞTIRIR"...

Bu slogan kalite ve teknolojisiyle insanların yaşam kalitelerini daha kolaya daha iyiye götürmeye yönelik firma vaadini vurgulamaktadır.
Koroplast, Türk tüketicisini çöp torbasıyla ilk defa 80'li yıllarda tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkeleri gerçekleştirdi.
Koroplast bugün çöp torbası, buzdolabı poşeti başta olmak üzere, alüminyum folyo, streç film, kilitli poşet, fırın torbası, yağlı pişirme kağıdı, mikrodalga pişirme torbası, sünger , cam bezi ve temizlik bezleri gibi ürünlerin de ilavesiyle daha geniş ürün yelpazesine sahip oldu.
Ambalaj , hastane , ev dışı tüketim ve de perakende sektörlerine özel ürünler üreterek öncülük yaptı.
Koroplast müşterilerinin desteği, 38 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, AR-GE yatırımları ve uzman satış pazarlama kadrosu sayesinde marka olmuştur.
Koroplast, ilklere imza atmaya ve hayatı kolaylaştırmaya devam edecektir.Bu keyifli mi keyifli etkinliğe davet eden sevgili Excel Danışmanlık Feryal Sipahi’ye, Koroplast yetkililerine, Sedef Hanım'a ve Arda  Bey'e ,Tüm MSA çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim:)

Sevgi Dolu Öpücükler :)

1 yorum:

Gönülünce dedi ki...

Zeynepciğim şu etkinliklerinize bitiyorum birde Bursada olsa:))...
Sıcacıkk sevgiler...